صفحه اصلی > فشن و سلامتی و شیوه زندگی : کوچک کردن بینی بدون جراحی با ترفند آرایشگرها

کوچک کردن بینی بدون جراحی با ترفند آرایشگرها

کوچک کردن بینی بدون جراحی با ترفند آرایشگرها

بینی یکی از مهم ترین اجزای صورت است و می تواند تاثیر زیادی در زیبایی چهره داشته باشد. بسیاری از افراد از فرم بینی خود ناراضی هستند و دوست دارند آن را کوچک تر کنند. جراحی بینی یکی از روش های موثر برای کوچک کردن بینی است، اما هزینه بالایی دارد و ممکن است عوارضی نیز در پی داشته باشد.

روش های جالب برای کوچک نشان دادن بینی

خوشبختانه، روش های ساده و کم هزینه ای نیز وجود دارند که می توانند به کوچک نشان دادن بینی کمک کنند. در این مقاله، ترفندهای آرایشگرها برای کوچک کردن بینی بدون جراحی را به شما آموزش می دهیم.

استفاده از کرم پودر و کانسیلر

یکی از ساده ترین و موثرترین روش ها برای کوچک نشان دادن بینی، استفاده از کرم پودر و کانسیلر است. برای این کار، ابتدا یک کرم پودر با رنگی متناسب با پوست خود انتخاب کنید. سپس، آن را به تمام صورت خود بزنید تا یکدست شود.

حالا نوبت به استفاده از کانسیلر است. برای کوچک نشان دادن بینی، باید از کانسیلر تیره تر از رنگ پوست خود استفاده کنید. کانسیلر را به نوک بینی، کناره های بینی و زیر پل بینی بزنید. سپس، با استفاده از یک براش کوچک، کانسیلر را به خوبی فید کنید تا مرز بین کرم پودر و کانسیلر مشخص نباشد.

با استفاده از این روش، می توانید بینی خود را تا دو سایز کوچک تر نشان دهید.

استفاده از سایه چشم

سایه چشم نیز می تواند به کوچک نشان دادن بینی کمک کند. برای این کار، از سایه چشم قهوه ای تیره یا مشکی استفاده کنید. سایه را به نوک بینی، کناره های بینی و زیر پل بینی بزنید. سپس، با استفاده از یک براش کوچک، سایه را به خوبی فید کنید.

با استفاده از این روش، می توانید بینی خود را تا یک سایز کوچک تر نشان دهید.

استفاده از هایلایتر

هایلایتر می تواند توجه را به قسمت های خاصی از صورت جلب کند. برای کوچک نشان دادن بینی، باید از هایلایتر در قسمت های میانی بینی استفاده کنید. هایلایتر را به وسط پل بینی، وسط نوک بینی و وسط کناره های بینی بزنید. سپس، با استفاده از یک براش کوچک، هایلایتر را به خوبی فید کنید.

با استفاده از این روش، می توانید بینی خود را کشیده تر و باریک تر نشان دهید.

استفاده از فرمژه

فر کردن مژه ها نیز می تواند به کوچک نشان دادن بینی کمک کند. مژه های فر شده، باعث می شوند که چشم ها درشت تر و بازتر به نظر برسند. برای این کار، از یک فرمژه باکیفیت استفاده کنید و مژه های خود را به آرامی فر کنید.

استفاده از خط چشم

خط چشم نیز می تواند به کوچک نشان دادن بینی کمک کند. برای این کار، از یک خط چشم مشکی یا قهوه ای تیره استفاده کنید. خط چشم را از گوشه داخلی چشم شروع کنید و به سمت بیرون بکشید. خط چشم را به طور یکنواخت بکشید و از کشیدن خط چشم بسیار نازک یا بسیار ضخیم خودداری کنید.

پست های مرتبط

تاریخچه مد و فشن در ایران

ایران همواره در طول تاریخ، در زمینه مد و فشن تحولات و…

۶ اسفند ۱۴۰۲

علت و راه‌های درمان خشکی مو

موهای خشک و وز، نه تنها زیبایی موها را تحت شعاع قرار…

۶ اسفند ۱۴۰۲

8 نوع ماسک انبه برای داشتن پوستی شاداب و با طراوت

انبه، میوه‌ای خوشمزه و سرشار از ویتامین‌ها و مواد مغذی است که…

۶ اسفند ۱۴۰۲

دیدگاهتان را بنویسید