صفحه اصلی > فشن : هلویی مخملی(پنتون) رنگ سال 2024

هلویی مخملی(پنتون) رنگ سال 2024

هلویی مخملی(پنتون) رنگ سال 2024

رنگ سال 2024 به صورت رسمی اعلام شده است

این رنگ یک رنگ هلویی ملایم و مخملی است که حس گرمای آن قلب، ذهن و بدن را غنی می‌کند. رنگ هلویی یک رنگ خالص و صمیمی است که احساس مهربانی و لطافت را به ما می‌رساند و پیام توجه، اشتراک، اجتماع و همکاری را منتقل می‌کند. این رنگ یک حس گرم و آرامش بخش به ما می‌دهد و تمایل ما را برای برقراری ارتباط با دیگران یا لذت بردن از لحظات تنهایی بیشتر می‌کند.

رنگ هلویی مخملی یک رویکرد جدید را با نرمی تازه‌ای ارائه می‌دهد. این رنگ جذاب هلویی با آرامی در بین صورتی و نارنجی جا خوش کرده است و برای ایجاد فضای آرام و طراحی مجدد الهام بخش خواهد بود و به ما فرصتی برای بودن، احساس کردن، التیام و شکوفایی می‌دهد. با الهام گرفتن از رنگ هلویی مخملی می‌توانیم آرامش درونمان را پیدا کرده و بر سلامتی خود تأثیر مثبتی بگذاریم.

رنگ هلویی مخملی با ایده‌ای به وسعت یک احساس، با حضور آرامش بخش خود، ذهن ما را به سوی گرمی سوق می‌دهد و آن را رنگ‌آمیزی می‌کند. این رنگ شیرین و دلرباست و مدرنیته جدید را نشان می‌دهد. در حالی که تمرکز انسان بر پرورش ذهن، روح و بدن است، رنگ هلویی ملایم با سبک خاص و تأثیرگذار خود، زیبایی را به دنیای دیجیتال می‌آورد.

تناژ هلویی مخملی شاعرانه و عاشقانه با حال و هوای کلاسیک دارد و با انعکاس گذشته در حال حاضر دوباره روی مد آمده است.

چرا “هلویی مخملی”

رنگ سال 2024 به نام “هلویی مخملی” انتخاب شده است به دلیل نیاز ما به لطافت، همدلی و مهربانی در زمان‌های آشفته. در این دوران، ما به دنبال صلح و قدرت در آینده هستیم و می‌فهمیم که سلامتی، استقامت و لذت بردن از زندگی بخش مهمی از زندگی ما هستند. در جامعه‌ای که به بهره‌وری و دستاوردهای بیرونی تمرکز دارد، ما ارزش استراحت، خلاقیت و ارتباط انسانی را در میان شلوغی زندگی مدرن تأکید می‌کنیم. همچنین، در حرکت به سوی دنیای جدید، ما قصد داریم ارزش‌های درونی خود را بازبینی کنیم و با تمرکز بر سلامت جسمی و روحی، وقت بیشتری را برای صرف کردن با خانواده و دوستان خود بگذاریم. رنگ هلویی مخملی به عنوان رنگ سال 2024، نشان دهنده تمایل ما به نزدیک شدن به افرادی است که دوستشان داریم و هنگامی که خودمان را می‌شناسیم یا از تنهایی لذت می‌بریم، خوشحالی و مهربانی را به ما منتقل می‌کند. این رنگ با آغوش گرم و دوستانه‌اش، پیامی از مهربانی و همدلی را به ما منتقل می‌کند.

استفاده از رنگ سال پنتون:

پوشاک و اکسسوری‌ها

رنگ هلویی مخملی در پوشاک و اکسسوری‌ها به شکل چشم‌نوازی و جذابیت ویژه‌ای برخوردار است. نگاهی به تناژ هلویی این رنگ، ما را به‌طور غیرقابل کنترلی تشویق می‌کند که دستمان را دراز کنیم و به آن لمس کنیم. رنگ هلویی مخملی در بافت‌ها خود پیامی از لطافت را منتقل می‌کند و احساس آرامش و نرمی آن، ما را در حس بی‌مثالی فرو می‌برد و گرمای این رنگ را به ما منتقل می‌کند.

طراحی و دکوراسیون داخلی

استفاده از رنگ هلویی مخملی در دکوراسیون منزل یا رنگ دیوارها، محیط داخلی را به شکلی دلپذیر و دوست‌داشتنی تبدیل می‌کند. این رنگ با حضور در فضای شخصی و محبوب ما، حس آرامش را به ما منتقل می‌کند.

در زمینه مو و زیبایی

رنگ هلویی مخملی با روشنایی ملایم خود، یک رنگ طبیعی و درخشان با طیف گسترده‌ای است که زیبایی موها را افزایش می‌دهد. این رنگ متنوع، پوست را روشن و پرزرقرمه می‌کند و حس گرمای ملایمی به چشمان، لبها و گونه‌ها می‌بخشد. همچنین، افرادی که از این رنگ استفاده می‌کنند، به ظاهر سالم‌تری دست می‌یابند. رنگ هلویی مخملی از پنتون، در طیف گسترده‌ای از محصولات آرایشی مانند رژلب، رژگونه، رنگ پوست و کانتورها به کار می‌رود. طراحی ناخن‌ها با رنگ هلویی مخملی، پیامی از لطافت را به ارمغان می‌آورد و حسی عاشقانه، معصومانه و شیرین را در ایجاد می‌کند.

 

پست های مرتبط

راز پافر دخترانه کوتاه استایل خاص و شیک

استایل و ظاهر برای هر شخصیتی اهمیت بسیاری دارد. اما راز داشتن…

۲۶ فروردین ۱۴۰۳

راهنمایی کامل برای تشخیص سایز مناسب لباس در خرید اینترنتی

خرید اینترنتی، امکان آسان و راحتی است که به ما اجازه می‌دهد…

۲۶ فروردین ۱۴۰۳

مانتو کیمونو ترند جذاب و راحت برای تمام فصول

مانتو کیمونو، با الهام از لباس سنتی ژاپنی، به یکی از ترندهای…

۲۵ فروردین ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید